Untitled Document

Hakkımızda


Telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere 2010 yılında kurulan Novatek, alanını yazılım, eğitim ve danışmanlık konularına doğru genişletmiştir. Sahip olduğu önemli iş ortaklıkları, uzman kadrosu, 15 koltuk kapasiteli çağrı merkezi ve sektörü uzmanlığı sayesinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Telekomünikasyon ve bilişim alanında birçok çağrı merkezi, banka ve firmanın donanım tedarikçisidir. Aynı zamanda e-ticaret ve diğer web siteleri aracılığıyla bireysel son kullanıcılara da ulaşmaktadır.

 

* Jabra-Plantronics markalarının Türkiye'deki en önemli tedarikçilerinden biridir. Uluslararası düzeyde partner anlaşmaları bulunmaktadır.

* Cisco partneri olarak özellikle küçük-orta segmentteki firmalara proje üretmekte, ürün tedarik etmektedir.

* Tüm bilişim toptancılarının çözüm ortağı olarak portföyündeki firmaların tek bilişim tedarikçisi olabilmektedir.

* 15 oturma kapasiteli çağrı merkezi ile özellikle lead-generation ve telemarketing hizmetleri sunmaktadır.

* Yazılım ekibinin oluşturduğu Vingelo ile CRM konusunda ve VingeFilo ile Filo takip konusunda sektöre ürün sunmaya hazırlanmaktadır.

* www.kulaklikburada.com e-ticaret sitesi tamamen kulaklık üzerine özelleşmiş olarak bireysel ve kurumsal müşterilere güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

* www.tekingilizce.com ile eğitim alanında ingilizce öğrenmenin en verimli yollarından biri bireysel ve kurumsal müşterilere sunulmaktadır.

Son Haberler.