Untitled Document
 • Plantronics Voyager ailesinin en yeni üyesi Legend Amerika'da satışta
 • Dünyanın en akıllı kulaklığı Plantronics Voyager Legend...

  Plantronics’in fenomen haline gelmiş bluetooth kulaklık serisi Voyagerın en yeni üyesi Legend, rakipsiz bir ses berraklığı ve tüm gün konforu sunuyor.

  Akıllı çağrı yönlendirme, arayan anonsu ve sesli komut özellikleri Legend’ın öne çıkan üstünlüklerinden bazıları... Aynı zamanda Precision Audio teknolojisi sesinizi optimize ederek arka plandaki rüzgar ve ortam gürültüsü seslerini baskılıyor.

  Akıllı sensör teknolojisi, kulaklığı açtığınınızda herhangi bir tuşa basmadan çağrıyı yanıtlamanızı sağlıyor. Eğer Legend halihazırda kulağınızdaysa arayanın ismini anons ediyor ve sesli komutunuzu ya da açma tuşuna basmanızı bekliyor. İngilizce “Answer” ya da “ignore” dediğinizde çağrıyı kabul ya da red edebilirsiniz. Ürünün henüz türkçe desteği olmadığını belirtmeliyiz. Ses komut menüsü aynı zamanda bağlantı durumunu ve pil seviyesini öğrenmenize de imkan sağlıyor.

  Legend akıllı olmasının yanında aynı zamanda çok da dayanıklı. Üretim aşamasında uygulanan P2i nano teknolojisi sayesinde nemden zarar görme riski minimize edilmiş.

  Plantronics Voyager Legend hafiflik, ses kalitesi ve dayanıklılık konularında sınıfındaki en yakın rakibi Jabra Supreme ile başa baş bir yarış çıkarmış. Hangisinin daha iyi olduğunu biraz da kişisel tercihler belirleyecektir.